Cenník

Výhodný Štartovací balíček CM -  PROMO ponuka

Startpack 5xPrem/Standard  + 10xHelpdesk
17,35 EUR za 1 mesiac bez DPH

 

  • Spoločný štartovací balíček pre helpdesk aj technické funkcie. Ak využijete len jeden z okruhov funkcií, využitá zľava je až 50%.
  • Balíček pre technické funkcie  obsahuje  5x inštaláciu C-Monitor v licencii Premium alebo Standard, čo zabezpečí funkcie ako sú Monitoring, HW evidencia, zálohovanie, SW audit, Vzdialený prístup atď.
  • Balíček pre helpdesk  obsahuje : flexibilný helpdesk s  neobmedzeným množstvom požiadaviek(ticketov) pre 10 vašich zmluvných zákazníkov alebo 20 nezmluvných zákazníkov.
    - Zmluvný zákazník znamená, že je možné na neho účtovať cez CM váš paušálny poplatok, počítať/prenášať zmluvne odpracované hodiny a ostatný servis účtovať v rôznych sadzbách.
    - Nezmluvný zákazník znamená, že je na neho v danom mesiaci otvorená aspoň jedna požiadavka alebo má otvorenú nezml. účtovnú objednávku pre počítanie a účtovanie servisných prác v rôznych sazbách.
  • K tomu dostanete Spoločné funkcie: 10x prístupový účet do CM.
  • Ak využijete vyšší počet z niektorého z licenčných parametrov, budú zúčtované podľa cenníka príplatkov nižšie. O spotrebe vás informuje online stránka "Kredit" vo vnútri systému CM.
cennik.jpg


Pre ostatné ceny v režime SaS (prenájom licencie CM) a pre ceny licencií k  samostatnému serveru umiesteného vo vašej firme nás kontaktujte.

Ďakujeme.