Čo je to CUSTOMER MONITOR® (CM)

CUSTOMER MONITOR® je komplexný softvér,  ktorý významne zjednodušuje vzdialenú správu IT systémov. Zefektívňuje prácu administrátorov, dáva prehľad a argumenty ich manažérom.

CDESK® je flexibilný helpdesk pre evidenciu a účtovanie prác. Môže sa použiť aj samostatne, v spoločnosti akéhokoľvek zamerania. Čítajte viac o CDESK.

 

co-je-to-cm.jpg

Vďaka Monitoringu viete v reálnom čase zistiť čo sa deje s ktorým počítačom alebo potrebnou službou, viete si pozrieť históriu zaznamenaných udalostí. Diagnostické CM nástroje  vychádzajúce z monitoringu a evidencie umožnia predchádzať poruchám. Keď už príde na najhoršie, budete vedieť zrealizovať opravu presnejšie, za kratší čas.

Máme pre vás monitorované zálohovanie aké potrebujete – od súborového až po kryptované obrazy celých diskov bez nutného prerušenia práce, podporujeme natívne aj vmware vSphere a prostredníctvom ľahkej integrácie podporujeme aj iné systémy. Potrebnú istotu v zálohách vám v CM dá prepracovaným vyhodnocovaním logov, ktoré zachytia každú chybu včítane úplne vynechaného zálohovania.

Audit hardware a software – okrem softvérového auditu získate skutočne detailný hardvérový prehľad o konfiguráciách vašich počítačov, vrátane zmeny tejto konfigurácie v čase, konfigurácii siete, sieťových zariadení, tlačiarní a iného hardware. Potrebujete napríklad zistiť sériové číslo pevného disku alebo overiť jeho stav?

Správa serverov a počítačov s CM už bude jednoduchou hračkou odkiaľkoľvek vo svete. S integrovaným nástrojom vzdialeného prístupu sa ľahko a bezpečne dostanete na plochu počítača, pomôžete si z CM portálu zobudením alebo potrebným reštartom počítača, služby.

CM je osobný a dokáže sa vám prispôsobiť. Môžete ho prevádzkovať ľahko pod vlastnou doménou, s vlastnými logami a textami alebo ho dokonca môžete mať celý u seba.  

Customer Monitor dokáže vďaka nazbieraným údajom vytvoriť užitočné reporty – či už pre manažment firmy, alebo pre IT technikov. O tieto údaje sa môžete kedykoľvek oprieť pri vašich rozhodnutiach. Napr. kvartálny report o stave zálohovania vašich systémov alebo online dostupnosť serverov.

CM je škálovateľný. CM má základnú konfiguráciu pre správu firiem v segmente malých firiem, kladúce dôraz na efektivitu a jednoduchú správu. Zapnutím potrebných volieb je konfigurovateľný do  plnohodnotného nástroja pre poskytovanie služieb podľa štandardov ITIL.


Zoznámte sa bližšie s hlavnými vlastnosťami CM!

 


* CM nemonitoruje skryte používateľské aktivity ani dáta súkromného charakteru.