Mám záujem o CM

"Customer Monitor vám umožní získať konkurenčnú výhodu, nielen hotovými technickými riešeniami, ale aj úsporou času a rozšírením kvality a sortimentu vašich služieb. Začať využívať Customer Monitor je pritom naozaj veľmi jednoduché a rýchle."

mam-zaujem-o-cm.jpg

Customer monitor je určený pre poskytovateľov IT služieb, alebo pre firmy s vlastnou IT infraštruktúrou a vybudovaným IT oddelením. 

Kde začať?
Na vyskúšanie CM sa stačí zaregistrovať. Emailom obdržíte všetky inštrukcie ako ďalej postupovať. Pre funkcie vyžadujúce C-Monitor klienta, si tohto môžete stiahnuť z Download stránky. Skúšobná prevádzka bude fungovať 30 dní.

Pre získanie špecifkých informácií, si objednajte prezentáciu CM. Veríme, že názorná ukážka možností CM pomôže pri vašom rozhodovaní.


Ako budem postupovať po vyskúšaní ?
Ak sa rozhodnete využívať Customer Monitor vo svojej firme, máte dve možnosti:

a) Prenájom CM servera
Vami monitorované počítače komunikujú so serverom, ktorý prevádzkuje naša spoločnosť. Všetkým klientom garantujeme bezpečnosť a diskrétnosť akýchkoľvek dát, rovnako aj bezproblémovú prevádzku služby. 

b) Vlastný CM server (odporúčame pre spoločnosti s väčším počtom počítačov alebo používateľov)
Ak z akýchkoľvek dôvodov potrebujete využívať vlastný CM server, tento vám dodáme a nakonfigurujeme podľa potreby. Server musí z HW stránky spĺňať isté požiadavky. CM server podporuje aj prevádzku na virtuálnom stroji.

O cenách za licencie sa dozviete v našej spoločnosti a výhodná štartovacia ponuka je uvedená na stránke cenníku. K dispozícii sú aj jednoduché spôsoby platby, buď online nabitie kreditu cez kreditnú kartu  alebo na vyžiadanie bežná mesačná fakturácia.

Ak máte otázky technického charakteru, obráťte sa na našu podporu.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.